ZGŁOSZENIA DO KONKURSU PRZYJMUJEMY OD GODZINY 00:00 18 WRZEŚNIA DO GODZINY 00:00 17 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU.

Do konkursu zgłaszać można filmy eksperymentalne, działania performatywne, realizacje z pola sztuki dźwięku, rzeźby, instalacje, projekty dzieł sztuki o utopijnym charakterze, koncepcje, które dopiero zostaną zrealizowane oraz wszelkie realizacje artystyczne, których specyfika wykracza poza standardy konkursów artystycznych.

Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury i organizatorzy wybiorą 17 prac, które na festiwalu zostaną zaprezentowane w formie  PROJEKCJI KINOWEJ lub PREZENTACJI  (przykładowa forma prezentacji z edycji MW15 znajduje się pod tym linkiem : https://vimeo.com/147840829

 

ŻEBY ZGŁOSIĆ PRACĘ NALEŻY:

a. zapoznać się z regulaminem festiwalu

b. wypełnić formularz zgłoszeniowy i zapisać go w formacie pdf.

c. praca, którą zgłasza się na konkurs nie może być w jakimkolwiek miejscu oznaczona imieniem i nazwiskiem, ale jedynie PSEUDONIMEM, użytym w formularzu zgłoszeniowym.

d. zgłaszaną pracę, w formie opisu w formacie pdf, lub pliku cyfrowego, katalogu zdjęć, itp. razem z formularzem zgłoszeniowym  przesłać należy na adres : mlodewilki@akademiasztuki.eu.

e. Jeśli istnieje taka potrzeba można skorzystać z portali do wysyłania plików typu : https://wetransfer.com/

 

 

Jednocześnie ogłaszamy konkurs na koncert.

Zgłaszać się mogą zespoły lub indywidualni wykonawcy. Studenci lub osoby do 25 roku życia. Propozycje w formie próbek audio prosimy przesyłać na maila: mlodewilki@akademiasztuki.eu Prosimy o dołączenie spisu potrzeb technicznych.  Organizatorzy wybiorą trzy projekty muzyczne. Zapewniamy nocleg oraz wyżywienie w Szczecinie oraz 700 zł honorarium za występ podczas festiwalu.

 

ZAPRASZAMY !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archiwum